Heretycy

Forsaken World Illyfue (EU server)


#1 2011-03-29 19:02:58

Epilox

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-28
Posty: 1
Punktów :   

Epilox

Główna Postać: Priest, Człowiek, 16 +, Epillox

Alternatywna Postać: brak

Wiek: 21 lat

Jaki czas jesteś w stanie poświęcić na grę? grasz codziennie ?: W tygodniu jestem w stanie poświęcić około 5h- 6h w weekend całe dnie, ale wątpię żebym usiedział cały dzień przed jedna grą ;p .

Ile juz grasz w MMO na jakich grach grałeś/aś poprzednio?: Gram od ho ho ho... ;p jakieś 7 lat. Grałem w wiele gier mmo ale wciągło mnie tylko 3 ( Shaiya 3 lata a o privach nie wspomnę ;p, LC jakiś rok, LoL aktualnie przerwałem Teamplay mnie rozwala w tej grze, a o tych testowanych nie mówię bo jest ich spooooro ;p ). Zaciekawił mnie FW więc mam zamiar zagrać. No to tyle jak na ten punkt.

Dlaczego wybrałeś/aś nas jako potencjalny przyszły klan?: World Chat : Priest lv 16 Szuka Gildii ;p No i odpowiedz była rychła ;p

Napisz krótko o sobie: Imię: Łukasz Nazwisko: Zelek, 21 wiosen już za mną, jestem Graczem ;p że tak to nazwę lubię sobie zdrowo pograć ;p uwielbiam pvp ( przez Shaiye ), nienawidzę  robić Questów ( chyba że są ciekawe ), no i przede wszystkim Gildia to jest coś co najbardziej upiększa grę. A miało być krótko ;p .

Dlaczego mamy Cię wybrać?(krótko, jakie cechy posiadasz i co możesz wnieść do klanu): Jestem pomocny ( nie bez powodu gram Priestem ), lubie gre w teamie, no generalnie nie lubię o sobie pisać ;/ sami mnie musicie jakoś poznać ;p. A i mam wadę ;/ zadaje dużo pytań na początku, no wiecie nie znam za bardzo gry i to mój odruch ;p.

Stosunek do obowiązku przebywania na Ts3: Bez TS'a czuję się jak żołnierz bez karabinu xD. Nie wyobrażam sobie gry bez tego komunikatora.

P.S. Wybaczcie moje błędy ort. itp.

Offline

 

#2 2011-03-29 21:06:07

Emi

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-14
Posty: 28
Punktów :   

Re: Epilox

przyjety

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl