Heretycy

Forsaken World Illyfue (EU server)


#1 2011-03-30 17:25:38

Lebari

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-30
Posty: 1
Punktów :   

Misiaa

Główna Postać: Priest, Człowiek, 17 +, Misiaa

Alternatywna Postać: brak

Wiek: 20 lat

Jaki czas jesteś w stanie poświęcić na grę? grasz codziennie ?: Bardzo mi się spodobała ta gierka więc myślę że będę przy niej dużo czasu spędzał

Ile juz grasz w MMO na jakich grach grałeś/aś poprzednio?: Ile gram w mmo to nie zliczę. Grałem długo w Metina2,WOW'a,turf battles, i wiele innych

Dlaczego wybrałeś/aś nas jako potencjalny przyszły klan?: World Chat : Mój kumpel przyszedł do was (Epillox) i postanowiłem też do was zawitać Nie lubię grać w gry MMO sam.

Napisz krótko o sobie: Nazywam się Bartek, moje zainteresowanie to lekkoatletyka, muzyka (przeważnie ROCK) i oczywiście gry mmo . Nie lubię grać w gry single player. Gram tylko w gry multiplayer ponieważ lubię pogadać z ludźmi i razem spędzać czas.

Dlaczego mamy Cię wybrać?(krótko, jakie cechy posiadasz i co możesz wnieść do klanu): Jako że gram priest to wiadomo że będę grał jako healer więc napewno się przydam na jakieś pvp Jestem bardzo towarzyski, lubię rozmawiać z ludźmi, spędzać miło czas z innymi. Nie ogarniam jeszcze w 100% tej gry, ale myślę że mi w tym pomożecie.

Stosunek do obowiązku przebywania na Ts3: TS to podstawa. Nie gram bez tego i nie lubię expić bez otwierania gęby do kogoś. Lubię w trakcie pogadać.

@

PS: Mam żeński nick, ale jestem mężczyzną. Nie jestem transwestytem :>

Ostatnio edytowany przez Lebari (2011-03-30 17:26:50)

Offline

 

#2 2011-04-01 01:05:42

Shanti

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: Misiaa

próbowaliśmy się z Tobą skontaktować, ale niestety byłeś off line. Skontaktuj się z EssiDaven, Rothmorgue, Kociaczek, Bizmar lub Regis

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl