Heretycy

Forsaken World Illyfue (EU server)


#1 2011-03-24 18:19:59

Gibbon

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-24
Posty: 1
Punktów :   

Gibbon

Główna postać (klasa, lvl, nick):Bard,9+,Gibbon
Alternatywna postać ( klasa, lvl, nick):Mag,10,Gibbonis
Wiek:20(za parę miesięcy )
Jaki czas jesteś w stanie poświęcić na grę? grasz codziennie ?:około 3 godziny w porywach do 5 (zależy czy muszę się "uczyć") od poniedziałku do czwartku w weekend widzę się z dziewczyną tak więc bardzo grać nie mogę ale czasami są wyjątki
Ile juz grasz w MMO na jakich grach grałeś/aś poprzednio?5 lat wymienie trochę pozycji:Tibia,diablo2,MU,Rohan Online,Flyff,SUN Online,RF Online,Metin2,Cabal,Runes of magic,Perfect world,Jade Dynasty,Scions of fate,2Moons,Knight Online,Archlord,Silkroad i inne
Dlaczego wybrałeś/aś nas jako potencjalny przyszły klan? jako założyciel wielu gildii widzę u was potencjał stworzenia grupy do grania która by się zżyła ze sobą w grze a to w gildii jest najważniejsze
Napisz krótko o sobie:Hmm...jestem ambitny aż za bardzo i znudzony już skakaniem z gry do gry no lifem nie jestem tak więc 24/7 online mnie nie zobaczycie
Dlaczego mamy Cię wybrać?(krótko, jakie cechy posiadasz i co możesz wnieść do klanu):1.Doświadczenie w grach mmorpg (póki co to poznaje FW),2.Jestem bezkonfliktowy 3.Potrafię się zachować nie jestem neo, 4.Spore doświadczenia w gildii/klanach na stanowisku lider/zastępca
Stosunek do obowiązku przebywania na Ts3:mierny lecz postaram się coś z tym zrobić sprzęt mam

Offline

 

#2 2011-03-24 18:48:40

Emi

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-14
Posty: 28
Punktów :   

Re: Gibbon

przyjety

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl